Türkiyenin En iyi Çatı Uygulama Firmaları | Babadağ Çatı | İşimiz Güçümüz Çatı |

Çatı Firmaları

  • Gösterim: 1277

Yürütmüş olduğumuz çatı işleri ile çatılarda yenileme ve tadilat çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Çatı firmaları, olarak göstermiş olduğumuz hassasiyet ile çatı yükseltme ve kaldırma işlemleri veyahut kiremitli çatıların yerine atılıp osb, membran, kumlu membran uygulaması yapılması, başka işlerimizin olduğu mesela çelik çatı yapımı gibi yeni çatı sistemlerinin kurulması vs. aklınıza gelen tüm çatı izolasyon vb. ahşap çatı yapımı gibi tüm çatı işleri yapılmaktadır.

Ahşap çatı yapımı, açılımı yapılması gerekirse eski binalarda çatının deforme olması sonucu ile çatının yenilenmesi gerekmektedir. Ve artık tadilat veya tamirat çatınızın durumunu kurtarmamaktadır. Bu durumda yeni çatı sistemi olarak ahşap çatı konstrüksiyon, yapılması ardından üzerine istenilen kiremit, şıngıl, arduazlı kumlu membran, sandviç panel, onduline çatı kaplama gibi vb. çatı kaplaması yapılarak tabi ona göre fiyatlandırılıp çatınızda yenileme yapılmaktadır. Kullanılan tüm malzemelerimiz çam kereste olarak kullanılmaktadır.

Çatılarda izolasyon uygulaması, olmazsa olmazdır. Bizler 35 yıldır yürütmüş olduğumuz su yalıtım izolasyonu, konusunda göstermiş olduğumuz hassasiyet ile çatı izolasyoncu, olarak en iyi uygulamaları ve en güzel çalışmalarımızı yaparak çatılarda kış aylarında yaşamış olduğunuz su akıntılarını asla sizlere yaşatmamak için en iyi çatı izolasyon ustaları ile sizlere Membran çatı kaplama ve çatıya membran uygulaması, yapılmaktadır.

Çatı firmaları, olarak çelik çatı ( profil çatı ) dediğimiz çatı karkası ile çatılarınız daha sağlam ve daha uzun ömürlü yapıya dönüştürmekteyiz. Çatı firması, denilince bizler bölgelerimizde sunmuş olduğumuz çelik çatı yapımı, işlerimizi internet sitemizin resimler bölümünden sizler ile paylaşılmaktadır. Makas çatı, kenet çatı, demir çatı gibi tüm profil demir, ray demir, I demir, gibi oksijen kaynak işleri gaz altı kaynak uygulamaları elektrik kaynağı yapımı çatı karkası ve çatı yükseltme işleriniz itina ile yapılmaktadır.

Çatı katı dubleks olan dairelerin balkon üzeri kapatma, işlemlerini de yapmaktayız. Her sene farklı Teras kapatma modelleri ve ayrı bir örnek olarak teras üstü kapama işlemlerimizin çalışmaları sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır.  Çatıcı, olarak sizlere bu işler hakkında resim veya video olarak çatı nasıl yapılır? Çatı izolasyon uygulama örnekleri, Teras kapatma kaç para? M2 birim fiyatı nedir? Gibi tüm detayları sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Çatılarınızda en büyük sorun kış ayı ve çatının bazı noktalarından veya bir noktasından evinizin iç kısmına tavandan su damlıyor! Bunun için bizler Babadağ çatı, olarak ilk olarak alanın sorununu çözmek için ücretsiz keşif yaparak noktanın problemini bulmak ve o noktaya çatı tamiri, işleminin yapılması ve maliyeti fiyatı nedir? Ne olur! Hakkında sizlere bilgi vermek için yardımcı olunmaktadır. Çatı tadilatı, çatı aktarma gibi işlemlerde aynı terim olarak kullanılmaktadır. Çatı aktarma firması, olarak sizlere izolasyon ve kiremit altı izolasyon işleri hakkında da detaylar resim üzerinde verilmiştir. Çatı aktarma nasıl yapılır? Çatı aktarma nedir? Konusu hakkında çatınızda eskilerin değiştirilmesi ve yeni olan deforme olmayan malzemelerin değiştirilmeyerek çatınızın aktarma işleminin yapılmasıdır.

Eksiz oluk ve yağmur oluğu olarak tabir ettiğimiz malzeme ise artık plastik oluk işleminin ortadan kaldırdığımız şu son 6 senedir. Eksiz oluk sistemleri, tercih edilmektedir. Sandviç panel işleminde mesela en iyi uygulama Eksiz oluk uygulamasıdır. Çatılarda yaygın olarak kullanılan ek olmayan istenilen uzunlukta makine ile çekilip çatıya monte edilen bir çatı yağmur oluk sistemidir.

Çalışmalarımız İstanbul Genelinde Sizlere Çatı Uygulama Hizmetleri Verilmektedir.

  • 1
  • 2
Prev Next
Ahşap Çatı Fiyatları

Ahşap Çatı Fiyatları

Eskiden en önemli çatı uygulaması ahşap çatı, işiy...

Kiremit Çatı Yapımı

Kiremit Çatı Yapımı

Kiremit çatı, için yapmış olduğumuz çalışmalarım...

Çatı Aktarma Nedir

Çatı Aktarma Nedir

Yapılacak işler hakkında bizler şunu söylemek istiyoruz. Her &cc...

Teras Kapatma Küçükçekmece

Teras Kapatma Küçükçekmece

İstanbul Küçükçekmece, yapmış olduğumu...

Çatı İzolasyon Firmaları, İstanbul Çatı firması, Çatıcılar, Çatı İşleri, Çatı Yapımı

Babadağ Çatı Whatsap İletişim Hattı